Web
Analytics
Beylikdüzü Bahar Erdem Anaokulu Oyun Grubu

Oyun Grubu

Ebeverynli Oyun Grubu

Beylikdüzü Bahar Erdem Anaokulu olarak oyun gruplarını oldukça önemli buluyoruz. Çocuklarımızı ilk kez anaokuluna yollamak, bütün aileler için zor bir dönemdir. Hem onlardan ayrılmak, hem de onların okula alışma süreci ve bu süre zarfında kararlı bir tavır sergilemek herkes için zordur. Yıllardır yaşadıklarımıza dayanarak şunu söyleyebiliriz ki, okul öncesi ebeverynli katılınan oyun programları bu bahsettiğimiz sürecin zorluğunu minimuma indirmektedir.

Buna ilaveten, oyun grupları çocuklara öğrenme, deneyimleme, araştırma ve çevre ile iletişim imkanı sunmaktadır. Oyun sırasında çocuk, dünyayı anlamlandırma fırsatı bulur, düşünür, yaratır ve uygular.

Oyun grupları çocuk dışında ebeveynlere de iyi gelen bir deneyimdir. Günlük yaşantının koşuşturmacasından bir fırsat, çocuk ile geçilecek kaliteli bir zamandır.

1 hafta ücretsiz olarak oyun gruplarımıza katılabilirsiniz. Oyun gruplarına ebeveynlerin çocukları ile beraber katılması zorunludur. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişim‘e geçiniz.