Beylikdüzü Oyun Grubu Bahar Erdem Anaokulu Grupları 2-4 Yaş

Ebeveynli Beylikdüzü Oyun Grubu

Bahar Erdem Anaokulu olarak beylikdüzü oyun gruplarını oldukça önemli buluyoruz. Çocuklarımızı ilk kez anaokuluna yollamak, bütün aileler için zor bir dönemdir. Hem onlardan ayrılmak, hem de onların okula alışma süreci ve bu süre zarfında kararlı bir tavır sergilemek herkes için zordur. Yıllardır yaşadıklarımıza dayanarak şunu söyleyebiliriz ki, okul öncesi ebeverynli katılınan oyun programları bu bahsettiğimiz sürecin zorluğunu minimuma indirmektedir.

Buna ilaveten, oyun grupları çocuklara öğrenme, deneyimleme, araştırma ve çevre ile iletişim imkanı sunmaktadır. Oyun sırasında çocuk, dünyayı anlamlandırma fırsatı bulur, düşünür, yaratır ve uygular.

Beylikdüzü oyun grupları çocuk dışında ebeveynlere de iyi gelen bir deneyimdir. Günlük yaşantının koşuşturmacasından bir fırsat, çocuk ile geçilecek kaliteli bir zamandır.

Beylikdüzü oyun gruplarına ebeveynlerin çocukları ile beraber katılması zorunludur. Daha fazla bilgi için lütfen bizim ile iletişim‘e geçiniz.

Beylikdüzü Oyun Grubu 2021 – 2022 Yılı

24-36 ay ve 36-48 ay arasındaki çocuklar için okul psikoloğumuz rehberliğinde ebeveynli gelişimsel ve duyusal oyun gruplarımız 6 kişilik kontenjan ile 27 Kasım cumartesi günü başlıyor😇

🌿Birincil amacımız okul öncesi eğitime başlamadan önce  çocuklara akranlarıyla gerçek ilişkiler kuracakları güvenilir bir ortam sunmaktır.

🌿 Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış etkinlikler, duyusal oyunlar, beceri temelli eğitimler çocukların dil, bilişsel, fiziksel ve sosyal-duygusal gelişim alanlarına katkı sağlayıp, keşfederek ve deneyerek öğrenmelerine fırsat verir. Farklı gelişim alanlarını destekleyerek yeni beceriler edinmelerine olanak sağlar.

🌿 Okul psikoloğumuzun takibi ile çocukların gelişimsel gözlemleri yapılacak ve her ay bitiminde birebir görüşmeler ile bu gözlemler ve gelişimsel geri bildirimler paylaşılacaktır.

🌿 Program 4 haftalık periodlar halindedir.  Her bir buluşma 1 saat sürer. 4 hafta boyunca cumartesi günleri ve aynı saatte devam eder.

🌿 Buluşmalar vadi şubemizde bahçede veya hava koşullarına göre 40 metrekarelik sınıflarda yapılacaktır.

🌿 4 haftalık oyun grubu kayıt ücreti 600 TL’dir. Gruplarımızın kontenjanı sadece 6 kişiliktir.
Detayli bilgi ve kayıt için 0545 545 21 87

İletişim Bilgilerimiz

Bahar Erdem Anaokulu – Merkez

Barış Mahallesi

Samsun Caddesi No:20/12

Beylikdüzü / İstanbul

Telefon  : 0 (212) 777 87 88

Cep        : 0 (553) 942 20 33
 

Bahar Erdem Anaokulu – Vadi

Barış Mah. Eğitim Vadisi Blv.

Doç.Dr. Necip Hablemitoğlu Sok. No:6

Beylikdüzü / İstanbul

Cep        :  0 (545) 545 21 87

Email  : info@baharerdem.com
İletişim Formu

   

  Beylikdüzü Oyun Grubu – Beylikdüzü Oyun Grupları – Beylikdüzü Anaokulu Oyun Grubu Fotoğraflar :

  Oyun Grupları Çocukların Gelişimine Nasıl Fayda Sağlar?

  Oyun grupları, çocukların birlikte öğrenmeleri ve büyümeleri için bir yoldur. Sosyal becerilerini geliştirebilir, nasıl arkadaş edineceklerini öğrenebilir, paylaşım ve problem çözme alıştırmaları yapabilirler.

  Çocukların gelişimi, bebeklikten başlayarak tüm yaşam boyu devam eden sürekli bir süreçtir. Ebeveynlerin ve öğretmenlerin çocuklara keşfetme, oynama ve yeni şeyler keşfetme fırsatları vermeleri önemlidir. Bu unsurlar, gelecekte öğrenme için güçlü bir temel oluşturur.

  Ulusal Eğitim İstatistikleri Merkezi (kaynak) verilerine göre, 2015 yılında okul öncesi veya anaokuluna kayıtlı okul çağındaki çocuk sayısı 2000 yılına göre 5 milyon daha azdı. Bu, evde kendi yaşlarındaki diğer çocuklardan bir şeyler öğrenebilecekleri veya onlarla oynayabilecekleri herhangi bir organize aktivite olmayan daha fazla küçük çocuk olduğu anlamına gelir. Oyun grupları bir çözüm olabilir.

  Mutlu Çocuklar Yetiştirmek

  beylikdüzü oyun grubu, beylikdüzü oyun grupları,beylikdüzü anaokulu oyun grubu fiyatları

  Bir Oyun Grubuna Katılmanın Faydaları Nelerdir?

  Oyun grubu, çocukların diğer çocuklarla gayri resmi bir şekilde etkileşime girme fırsatları sağlayan sosyal bir toplantıdır. Dört veya beş kişilik gruplar halinde toplanırlar ve şarkılar veya tekerlemeler yoluyla talimatlar alırlar.

  Oyun grupları faydalıdır çünkü çocukluk gelişimini, sosyal becerileri ve kişilerarası ilişkilerin gelişimini desteklerler. Ek olarak, bu faydalar daha bebeklik döneminde görülebilir.

  Çocuğunuzun iyiliği için bir oyun grubuna katılmanız için birçok neden vardır. Faydaları zamanla artacak ve çocuğunuz hem kendisi hem de etrafındakiler hakkında daha çok şey öğrenecek!

  Ebeveynler İçin Oyun Grubu Faydaları da Önemlidir

  Oyun grupları, ebeveynlerin çocuklarıyla oynaması için harika bir yoldur. Ebeveynlerin çocuk yetiştirmenin stresiyle baş etmelerine ve bunu yaparken iyi vakit geçirmelerine yardımcı olabilecek kaynaklara erişim sağlarlar.

  Oyun grupları çocuklar için de faydalı olabilir. Farklı bakış açılarından öğrenirler ve yeni insanlara, yerlere ve şeylere maruz kalırlar. Ayrıca gelişimlerinde önemli olan sosyal oyunu deneyimlerler.

  Ebeveynler, oyun gruplarının çocukları için faydalarını da küçümsememelidir. Benzer deneyimleri paylaşabilecek diğer ebeveynlerden yardım alırken sosyal olarak büyürken arkadaşlıklar kurma fırsatına sahip olurlar.

  Çocuğumun Sosyal Becerilerini ve Duygusal Gelişimini Evde Nasıl Kullanabilirim?

  Çocuğunuzu sosyal becerilerinde desteklemek için şunları yapabilirsiniz:

  1. Onlarla oynayın

  2. Onlarla konuşun

  3. Onlara okuyun

  4. Onları bir oyun grubuna götürün

  5. Evde saatlerce kullanabilecekleri “özel” bir oyuncağı olsun.

  6. Kendi başlarına yapmaktan keyif aldıkları “özel” bir aktivite geliştirin

  Beylikdüzü oyun grubu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 
  Beylikdüzü oyun grubu fiyatları

  Beylikdüzü oyun grubu fiyatları, anne bebek oyun grubu beylikdüzü

  Call Now ButtonLütfen Arayınız